Series
Ratings
116
EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.0
EXchange Season 3Rated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Comedy RoyaleRated ★ 3.5