Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5

Triangle of SadnessRated ★ 4.0
C'est La VieRated ★ 4.5
FauveRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0

Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0

AlienoidRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
FaithRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5