Movies
Ratings
342
Midnight DinerRated ★ 5.0

Little ForestRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Approved for AdoptionRated ★ 4.0
Santa ClausRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.5

A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0

MissingRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Red DragonRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5

The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0