Series
Ratings
19
Killing EveRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0

Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5

Be MelodramaticRated ★ 5.0