Movies
Ratings
260
American GangsterRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 2.5
Swing GirlsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 1.5
X-Men: The Last StandRated ★ 1.0

Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 1.5

SilmidoRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5

The UnforgivenRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5