Movies
Ratings
38

MoneyRated ★ 5.0
Tilted SummerRated ★ 4.5

HereditaryRated ★ 3.0

Moonlit WinterRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
La maison de HimikoRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
What's Wrong with Me? kkRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 5.0
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 3.0
Once in a SummerRated ★ 5.0
OpenRated ★ 5.0

The MercilessRated ★ 5.0

Park Hwa-youngRated ★ 4.5

Innocent WitnessRated ★ 5.0

Han Gong-juRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0

ResistanceRated ★ 3.5