Movies
Ratings
693
HumintRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
EternityRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5

Moonlit WinterRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
UndineRated ★ 4.0
AfireRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5

MaterialistsRated ★ 3.5