Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0

The Face ReaderRated ★ 3.0

Take OffRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0

MasqueradeRated ★ 3.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.0

Begin AgainRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0

AssassinationRated ★ 4.0

WhiplashRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0