Titles you rated
The People UpstairsRated ★ 3.5

Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Echo of the PastRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The First RideRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0

The Dream SongsRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The UglyRated ★ 3.0

Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Swiss Army ManRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0

Another ChildRated ★ 3.5