Series
Ratings
138
Atlanta Season 1Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
절원의 템페스트Rated ★ 3.5
Waiting in the SummerRated ★ 2.5
Robotics;NotesRated ★ 3.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 2.0
A Certain Magical IndexRated ★ 2.5

Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0

Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Non Non BiyoriRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0