Movies
Ratings
131
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0

The Face ReaderRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 0.5

On Your Wedding DayRated ★ 4.0

OldboyRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 3.0