Series
Ratings
413
A Dream Within a DreamRated ★ 3.5
A Journey to LoveRated ★ 3.5

The Prisoner of BeautyRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 4.0
Record of Ragnarok ⅢRated ★ 0.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Physical: AsiaRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 2.5
The ManipulatedRated ★ 2.5

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Dear HongrangRated ★ 4.0
Haunted PalaceRated ★ 3.5
More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5