Series
Ratings
152
Not OthersRated ★ 4.0
The AuditorsRated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 1.0
The Judge from HellRated ★ 2.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
Good PartnerRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 3.0

UnnaturalRated ★ 5.0

Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5

Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0