Movies
Ratings
397
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5

WhiplashRated ★ 4.5
Yourself and YoursRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 5.0
I WishRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5