Titles you rated
TogetherRated ★ 2.0
BrickRated ★ 4.0
YoloRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 4.0
SorumRated ★ 3.0

Bring Her BackRated ★ 1.0
Tell Me SomethingRated ★ 4.0

SwiriRated ★ 5.0
Believe Me: The Abduction of Lisa McVeyRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
UnleashedRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 2.5
SpectralRated ★ 2.5
The HoldoversRated ★ 3.5
UmmaRated ★ 1.0
LimitlessRated ★ 2.5

Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5

Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 3.5