Movies
Ratings
101
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.5
Les Misérables: The Staged ConcertRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0

Architecture 101Rated ★ 4.0

SunnyRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5

The ClassicRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5

Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0

Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
FameRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0