Movies
Ratings
1775
PossessionRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 2.5
Dial M for MurderRated ★ 4.5
Rear WindowRated ★ 4.5
LambRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 4.0
MarnieRated ★ 3.0
HalloweenRated ★ 2.5
Cry MachoRated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 2.0

Knives OutRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
The Ground beneath My FeetRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 3.5
Stage FrightRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5