Movies
Ratings
153
KikujiroRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Winter on Fire: Ukraine's Fight for FreedomRated ★ 5.0
Ladies FirstRated ★ 4.0

A Taxi DriverRated ★ 3.5
Creating The Queen's GambitRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5

ParasiteRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0

Castle in the SkyRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
London Has FallenRated ★ 1.5
Nail Bomber: ManhuntRated ★ 5.0
The UnderdogRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0