Titles you rated


ParasiteRated ★ 5.0
Chinese Take-OutRated ★ 3.5
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
AmourRated ★ 2.0
UpRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 1.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0

SilencedRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 1.0
ConfessionsRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 3.0