Titles you rated

tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
The CounselorRated ★ 1.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0

The FabelmansRated ★ 4.5

The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
A Streetcar Named DesireRated ★ 3.5
Seven Years in TibetRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
The MexicanRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert FordRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0