Titles you rated

Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
I WishRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5

NightcrawlerRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
RosettaRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0