Series
Ratings
160
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
No Path BackRated ★ 3.5

MistyRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 1.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
The StainRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
메리 킬즈 피플Rated ★ 0.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Unknown SeoulRated ★ 3.5
The Catstody WarRated ★ 1.5

AgencyRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
BloodhoundsRated ★ 1.5
Run OnRated ★ 3.0