Movies
Ratings
580
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5

Love in the Big CityRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Last MileRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0

ReboundRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0

The Wind RisesRated ★ 5.0

The Boy and the HeronRated ★ 4.0

CobwebRated ★ 3.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.5

HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
tesoro escondidoRated ★ 4.0
Love ResetRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
ゲキ×シネ「髑髏城の七人」Rated ★ 4.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Being NapoleonRated ★ 3.0