Movies
Ratings
596
An American PickleRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Art of Racing in the RainRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 2.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
CloserRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 2.0

Boiling PointRated ★ 3.5
Adrift in TokyoRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0