Movies
Ratings
521

Ocean WavesRated ★ 5.0
SpiderRated ★ 4.0
They LiveRated ★ 4.0

Decision to LeaveRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.5
A Brighter Summer DayRated ★ 5.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 0.5
Evil Dead TrapRated ★ 3.0
RetributionRated ★ 3.5
CureRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0

The MediumRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The ConversationRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0

Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
The Evil DeadRated ★ 2.5