Movies
Ratings
473
Keep the Lights OnRated ★ 3.0

HereditaryRated ★ 0.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0

Secret SunshineRated ★ 3.5
Modern BoyRated ★ 3.5

Decision to LeaveRated ★ 1.0

We Need to Talk About KevinRated ★ 1.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0

The Man Standing NextRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 1.5
DuneRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.5
TedRated ★ 1.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0

The MediumRated ★ 1.0
PietaRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 5.0

MinariRated ★ 2.5

Park Hwa-youngRated ★ 4.5