Titles you rated

Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Legends of the Condor Heroes: The GallantsRated ★ 3.0
The MarvelsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
8½Rated ★ 3.5
Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
WildingRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5

HarbinRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5

The Wild RobotRated ★ 4.0

Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.0
Pierrot le FouRated ★ 3.0
Magic CandiesRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5