Series
Ratings
37
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 5.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 5.0