Series
Ratings
373
The Art of SarahRated ★ 4.5
EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
Unknown SeoulRated ★ 4.0
ToGetHerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Reincarnation LoveRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Gokujô!! Mecha mote iinchôRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5