Movies
Ratings
1673

Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5

ExitRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
Battle of the SexesRated ★ 4.0

The UnjustRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0

Despicable Me 3Rated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0

A Taxi DriverRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
The Girl Next DoorRated ★ 1.5
When in RomeRated ★ 1.0
Bad MomsRated ★ 2.0
RushRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 3.0