Titles you rated

The King of DramasRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 0.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0

Temptation of WifeRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 1.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 4.0