Titles you rated
IncendiesRated ★ 5.0
A SeparationRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.0
American History XRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
DisconnectRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The ArtistRated ★ 5.0
In a Better WorldRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0