Movies
Ratings
38
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
ThorRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0