Movies
Ratings
210
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5