Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 4.0- 22 vs. EarthRated ★ 1.5
- Riley's First Date?Rated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 5.0- VerandaRated ★ 2.5
- Child WelfareRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Training DayRated ★ 3.0
The White RibbonRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Love & MercyRated ★ 3.0
Two LoversRated ★ 3.5