Movies
Ratings
1121
The Dream SongsRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5- WhiplashRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
AirRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
Die BadRated ★ 4.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 4.0