Movies
Ratings
23
Mulholland DriveRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5

Moving OnRated ★ 4.0
DittoRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0- Homeward BoundRated ★ 3.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The JournalistRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5- Lucky, ApartmentRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5