Titles you rated
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
- CarameloRated ★ 2.0
- MaterialistsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 4.0- Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
- The UglyRated ★ 3.5
- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Life or Something Like ItRated ★ 2.5- Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 2.5
- Wall to WallRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 5.0- Fear Street: Prom QueenRated ★ 2.0
Final Destination 5Rated ★ 3.0- Lost in StarlightRated ★ 3.5
- NonnasRated ★ 3.0