Titles you rated
- BargainRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5