Movies
Ratings
1032
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
Winter's BoneRated ★ 3.5- You AgainRated ★ 0.5
BugoniaRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Quiet GirlRated ★ 4.5
Notes on a ScandalRated ★ 4.0
Freakier FridayRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5- Boston StranglerRated ★ 3.5
- See How They RunRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Hocus PocusRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 3.0