Titles you rated
RunRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
A Happy EventRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Current WarRated ★ 3.0- My Best SummerRated ★ 2.0
Official SecretsRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
KlausRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0