Titles you rated
Minority ReportRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0- WhiplashRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.5