Movies
Ratings
92
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
GeniusRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.0
The Light Between OceansRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
AftershockRated ★ 3.5
Seven Years in TibetRated ★ 4.0