Movies
Ratings
594
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Love ResetRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- Leave the World BehindRated ★ 2.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
The Devil's DealRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0