Movies
Ratings
127
BoyhoodRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 5.0- A hot roofRated ★ 5.0
- Ladies of the ForestRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 2.0- BargainRated ★ 0.5
Next SoheeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0

MidsommarRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0