Movies
Ratings
30
Mountain Days with TomRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5