Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 0.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
EternalsRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.5