Movies
Ratings
311
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
ReplicasRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 2.5
JackieRated ★ 1.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0- ResistanceRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
SpyRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5