Movies
Ratings
21
The Devil's ViolinistRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 1.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
A Special LadyRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
JaneRated ★ 2.5- Hi.5Rated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
L' Etarnger Du PlageRated ★ 2.5
Hana and AliceRated ★ 1.5
100 Yen LoveRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 2.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0