Movies
Ratings
252
The Truman ShowRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5- 20th Century GirlRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5